החברה לתרבות פנאי וספורט בת ים
 03-5080025

חיפוש חוגים מורחב

חזון המרכז לגיל הרך

המרכז לגיל הרך בת-ים הינו מרכז התפתחותי קהילתי רב תחומי הפועל במסגרת עיריית בת-ים, ומופעל על ידי החברה לתרבות פנאי וספורט. המרכז הוקם במטרה להוביל תהליך של העלאת הישגים התפתחותיים של ילדים בגיל הרך לרמה שתאפשר להם השתלבות מתאימה וטובה בעולם הידע, לתת להם סיכוי רב יותר להצלחה ולהביא את ההורים לרמת מעורבות כזו שתתרום למימוש פוטנציאל ילדיהם.


המרכז:

  • לוקח חלק פעיל ויוזם תכניות מניעה והתערבות בעיר בשיתוף פעולה מלא עם משרדים שונים בעיר, וכן עם עמותות וארגונים שונים אשר פועלים בה.
  • מאמין ורואה חשיבות רבה ביכולתו להיות מעורב מקצועית בהכשרה ובליווי של נשות המקצוע במעונות (המפוקחים והלא מפוקחים) ובגני העיר, וכן בשיח ובשיתוף פעולה מלא עם מחלקת החינוך לגיל הרך של העיר בכל הקשור לאיתור, אבחון, מניעה וטיפול בילדים בגילאי לידה עד  6 שנים.
  • מתנהל ברגישות תרבותית, ומנסה לתת מענה מותאם ומדויק לצרכי הקהילה של השכונה בה הוא עובד תוך מתן מענים לכלל האוכלוסייה בעיר ללא הבדלי שפה, גזע, דת ומגדר.
  • מאמין בעבודה מיודעת טראומה, אשר מכירה בכך שאירועים המערבים דחק בחיי הילד/המשפחה/הקהילה/העיר בעלי השפעה מיידית (וכן לטווח הרחוק) על התפתחותו של הילד בתחומים שונים (קוגניטיביים, חברתיים-רגשיים, שפתיים וכו'), וכן משפיעה באופן דרמטי על טיב מערכות היחסים של הילד עם המבוגרים המשמעותיים בחייו. 

 

accessibilityהמקום נגיש בהתאם לכל החוקים.

איתור חוגים ופעילויות
דלג על איתור חוגים ופעילויות

חיפוש חוגים ופעילויות


עבור לתוכן העמוד