החברה לתרבות פנאי וספורט בת ים
 03-5080025

ארגוני ותנועות הנוער

פוסטר - באנר

הרשמה - נוערהרשמה - הורים


מועצת התלמידים והנוער העירונית

הגוף הנבחר הרשמי והמייצג של בני הנוער בבת ים הפועל לקדם את ענייני הנוער בעיר
מועצת הנוער העירונית הינה הגוף הנבחר הרשמי והמייצג של בני הנוער בבת ים. המועצה פועלת במספר תחומים בעיר ובשיתוף פעולה רציף עם גורמים עירוניים על מנת לקדם את ענייני הנוער בפני מקבלי ההחלטות, וכן אחראית לייצגם בפורומים השונים בעירייה. המועצה מורכבת מכל נבחרי הנוער בעיר המגיעים מגופים שונים: ביה"ס, תנועות וארגוני נוער ומרכזי הנוער. 
המועצה שואפת להמשיך ולפעול כגוף מאוגד ומאוחד המהווה מקור ראשוני הנותן מענה לפניות וצרכי ציבור הנוער. ישיבות המועצה מתקיימות מידי שבוע בימי שני בשעה 17:00  במרכז הנוער ״החממה״.
לפרטים:
ליאור אדרי: 052-6426325

מועצת נוערארגון הנוער מגה בית

ארגון התנדבותי המופעל רובו ככולו על-ידי בני נוער ומציע תיקון מחשבים
ותיקון טלפונים ללא תשלום לאוכלוסיות מוחלשות
מגה-בית היא מעבדת מחשבים וטלפונית חברתית המורכבת מבני נוער. המאפשרת לבני נוער ללמוד טכנאות מחשבים וטכנאות טלפונים ללא תשלום ואח"כ, להתנדב כטכנאי מחשבים וטלפונים ולצבור ניסיון. התלמידים שלנו גם לומדים מקצוע שאחר-כך אפשר לעבוד בו ולהרוויח כסף וגם צוברים ניסיון לפני הגיוס לצה”ל. הצעד הראשון שלכם בארגון הוא בקורס הטכנאים שלנו.
לפרטים:
אורן נצר: 058-4695369

מגה ביתתנועת הצופים

שבט דן, משפחה מעל הכל!
תנועת הצופים העבריים היא תנועת הנוער הגדולה בישראל.
אופי הפעילות הקבוע הוא של פעולות צופיות העוסקות במורשת הצופית ופעולות שירות למען הקהילה, פעילות המבטאת הלכה למעשה את ערך ההתנדבות כערך מרכזי בחינוך הצופי. ביטוי מאוחר יותר של חינוך זה יהיה בשירות משמעותי בצבא וברוח ההתנדבות של החניכים כאזרחים תורמים.
שבט "דן" היינו שבט קהילתי שפועל בעיר בת ים כבר 70 שנים, המרכז אליו חניכים מכל קצוות העיר בת-ים. השבט ישאף להוות חלק מרכזי בפעילות הפנאי של חניכיו, ולספק לחברים בו מסגרת חברתית, חינוכית וערכית, בה הם מקבלים יחס חם ואישי תוך כדי מיצוי יכולות אישיות, פיתוח מנהיגות ומיומנויות חברתיות. השבט יקדם שילוב כל מגוון האוכלוסייה בעיר בפעילות וחניכים בעלי צרכים מיוחדים המהווים חלק בלתי נפרד מחניכי השבט.
לפרטים:
יונתן אמזלג: 054-5915005

הצופיםתנועת צופי הים

צופי ים בת ים: בואו להפליג איתנו
צופי ים בת ים מזמין כל נערה ונער להצטרף למשפחה שלנו לפעילות ימית ייחודית. במהלך הפעילות נלמד רבות על עולם הים ונפליג יחד בסירות שונות ומגוונות, נצבור חוויות וסיפורים ונשלב ערכים וים יחדיו. ימי ושעות הפעילות משתנות בהתאם לשכבות הגיל השונות.
לפרטים:
בר מוסרי: 054-4320429

צופי היםהחממה

מרכז נוער אשר מיועד לגילאי 13-18 ומפעיל מרחב פתוח וקבוצות פעילות בתחומים שונים
מרכז רב תחומי אשר פתוח חמישה ימים בשבוע בשעות אחר הצהריים ונועד לספק מענה איכותי לשעות הפנאי של בני הנוער. המרכז מיועד לגילאי 13-18 ומפעיל מרחב פתוח הכולל משחקי סנוקר, כדורגל שולחן, פינג פונג, אקס בוקס, פינות ישיבה ועוד. בנוסף המרכז מפעיל קבוצות פעילות במגוון תחומים ובהם תחום אמנויות הבמה (מוזיקה, תיאטרון,ריקוד), מעורבות חברתית, הכנה לצה״ל, מנהיגות ועוד.
לפרטים:
רותם שמשי: 052-339-0478
חנה אמרה: 054-796-1993

החממה2נטע

ארגון נוער המשלב לימוד טכנולוגיה והקניית ערכים חברתיים
נטע הוא ארגון ערכי טכנולוגי המשלב בין לימודי טכנולוגיה - תכנות, בניית משחקים, בניית אתרים לבין פעילויות חברתיות אשר מחזקות את הפן הערכי ונותנות כלים לחיים. הארגון נותן לנוער כלים טכנולוגיים איתם יוכלו להתפתח בצבא ובשוק העבודה לתפקידים בכירים.
לפרטים:
אלונה אנשקין: 052-686-0918

נטע


נוער לתת

השלוחה החינוכית של עמותת "לתת". ארגון נוער המחנך למעורבות חברתית ויזמות בקהילה
ארגון "נוער לתת" הינה פלטפורמה ייחודית לחניכה של הדור הצעיר (כיתות ז- יב) לערבות הדדית, התנדבות כדרך חיים והובלת יוזמות לשינוי חברתי. במהלך השנה יעברו החניכים התנדבויות, יוכשרו ליזמות וסוכנות שינוי בחברה, יצאו לסמינרים וטיולים. המתאימים ימשיכו בהליך הפיתוח, יצאו לקורס הדרכה וישובו להדריך כמד"צים.
לפרטים:
לירן טרוינר: 052-345-4228

נוער לתתכנפיים של קרמבו

תנועת נוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים
׳כנפיים של קרמבו´ הינה תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים. התנועה מקיימת פעילות חברתית-חינוכית, בלתי פורמאלית, פעם בשבוע בשעות אחה"צ, הפעילות המשותפת תורמת להגברת המודעות לאוכלוסיות מיוחדות ולנגישות חברתית, המשלבת מגוון רחב של אוכלוסיות (לדוגמא: דתיים-חילוניים, כלל הדתות ועוד) ויוצרת מקום ומשמעות לכל אדם.
לפרטים:
ליטל חסקל: 053-338-5856

כנפיים של קרמבו


קצ"ב

תנועת הנוער העירונית קצ"ב עם החץ למטרה
תנועת הנוער קצ"ב, הנה תנועת הנוער העירונית בעיר בת-ים ופועלת בעיר כבר כ31 שנים. קצ"ב הינה תנועה עירונית אשר פועלת בבית קצ"ב- "הבית" של חברי השכב"ג, במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר ובבתי הספר. התנועה דוגלת בטיפוח מנהיגות צעירה על ידי מתן אפשרות להתנסות בנטילת אחריות, חיזוק הרגשת ההשתייכות לקהילה על ידי עידוד רוח ההתנדבות. הגדלת מספר הפעילים על-מנת ליצור דור המשך והקניית ערכי האידיאולוגיה ומימושם. חשיפת חברי התנועה להיסטוריה של בת-ים ומאפייניה השונים.
לפרטים:
יובל דוידוב: 053-657-5338

קצבאיגי

ארגון הנוער הגאה, ארגון חברתי-חינוכי להט"בי
איגי, ארגון הפועל להעצמת בני נוער וצעירים להט"בים בשלבי גיבוש הזהות המינית ו/או המגדרית. המרחב באיגי מעודד את המשתתפים בו לקחת חלק בעיצוב הקהילה הגאה בפרט והחברה הישראלית ככלל ליצירת חברה צודקת, שוויונית ודמוקרטית.
לפרטים:
יובל אברבנל: 054-777-1614
איגי2

הנוער הלאומי בית"ר

נוער מדריך נוער
תנועת הנוער הלאומי בית"ר היא תנועת נוער שמייצגת את הערכים של החברה הישראלית, הופכת את הנוער לפעיל יותר חברתית ומפתחת את יכולות המנהיגות שנמצאות בכל אחד מאיתנו. הפעילות היא חלון הזדמנות להכרות חדשה בין נערים ממרחב העיר.
לפרטים:
דניאל זליקוביץ': 052-832-7662

ביתר סמל


הנוער העובד והלומד

הנוער העובד והלומד - יש מקום לכולם.ן
בואו להצטרף לנוער העובד והלומד. טיולים, התנדבויות, להיות חלק מקבוצה חברתית. בואו להשפיע וללמוד להיות מנהיגים ולשנות את החברה. חלק מהנושאים שאנחנו עוסקים בהם: משבר האקלים, פמיניזם, שוויון, זכויות נוער בעבודה ועוד.  בואו להיות משמעותיים לעשות כיף ולפגוש חברים חדשים מהעיר ומכל הארץ.
לפרטים:
טיילור קרבצוב: 054-769-3013

הנוער העובד2


מכבי צעיר

תנועה חינוכית , ציונית , יהודית וספורטיבית.
התנועה מכוונת ומחנכת את חבריה לחלוציות ולשירות בכל תחומי החיים, לפי צווי שעה בדרכי יוזמה אישית יוצרת.
לפרטים:
שי ריבלין: 054-679-0161

מכבי הצעיר 2


בני עקיבא

תנועת נוער ציונית-דתית
בני עקיבא היא תנועת נוער ציונית-דתית בינלאומית, הדוגלת בערכי תורה ועבודה. הסניפים פעילים כמעט בכל יום בשבוע, כאשר יש יומיים מרכזיים- שלישי ושבת. שבהם מתקיימות פעולות לחבריא א׳ (ד-ט), הפעולות עוסקות במגוון נושאים ובערכי התנועה. ימי הפעילות של חבריא ב׳ הם חמישי ושבת. בימי חמישי יש בדרך כלל התנדבות ולימוד משותף, ובשבת שומעים שיחה של מעביר מבחוץ. המייחד מאוד את הסניפים הוא תחושת השייכות והמשפחה, והקפדה על שימור המסורת וקשר עם בוגרי הסניפים.
לפרטים:
יהלי, רכזת סניף עמידר: 054-262-3007
עדי, רכזת סניף מרכז: 053-426-0634
מעיין, רכזת סניף רמת הנשיא: 058-796-0507

בני עקיבא


הרשמה - נוערהרשמה - הורים

איתור חוגים ופעילויות
דלג על איתור חוגים ופעילויות

חיפוש חוגים ופעילויות


עבור לתוכן העמוד