רישום לצהרונים לשנת תשפ"א

 

החברה לתרבות פנאי וספורט  מפעילה את הצהרונים בגני הילדים העירוניים ובכיתות א-ג בבתי הספר.
הצהרונים מהווים מסגרת המשך חינוכית המאפשרת את הארכת היום לרווחת הילדים וההורים. הצהרונים פועלים  במסגרת תכנית "ניצנים" של משרד החינוך ונמצאים בפיקוח המשרד.
הצהרונים  פועלים  בחודשים ספטמבר – יוני, בימים א' –ה'. בגנים פועלים הצהרונים בין השעות 14:00-17:00 , בבתי ספר מסיום שעת הלימודים ועד השעה 16:45 , בהתאם למודל ההפעלה אשר נבחר בתחילת כל שנה ע"י ועדת ההיגוי היישובית.
בחופשות משרד החינוך פועלים צהרוני הגנים בשעות 7:30-16:00 , ובבתי הספר בשעות 8:00-16:00 ובהתאם ללוח החופשות  המתפרסם  בתחילת שנה"ל.
בצהרונים מתקיימת תכנית חינוכית מפוקחת, ופעילות העשרה, וכן מוגשת לילדים ארוחת צהריים חמה, וארוחת ארבע  בפיקוח תזונתי.
בצהרונים צוות מקצועי ומיומן, המקבל ליווי והדרכה  ונמצא בפיקוח .
הצהרון פועל בגן הבוקר של  הילד/ה  או  בגן הסמוך לו .
פתיחת הצהרון מותנית במינימום נרשמים.

תהליך הרישום

 באתר החברה ניתן להירשם למשלמים בכרטיסי אשראי בלבד.  הורים המבקשים לשלם לצהרון בשיק / הו"ק בלבד יוכלו  להירשם במזכירות הגיל הרך של החברה – רחוב רהב 7  בימים א-ה 8:30-16:00 או בכל מרכז קהילתי

שימו לב - סימון באתר הרישום לגני העירייה כי הנכם מעוניינים בצהרון אינו מהווה בשום דרך רישום לצהרון.

העלות החודשית לצהרון  הינה 635 ₪. הרישום והתשלום לצהרון הם עבור כל שנת הפעילות בחלוקה ל-10 תשלומים. 

 מקדמה  בסך 300 ₪ יגבו במעמד הרישום. סכום זה יוחזר להורה במקרה בו יבוטל הרישום לצהרון לפני פתיחתו וכן במקרה בו לא נפתח צהרון במסגרת בו שוהה הילד.

הרישום מתקיים בין התאריכים 16.2.20-27.1.20. רישום לאחר תאריכים אלה יהיה על בסיס מקום פנוי בלבד. החברה לתרבות פנאי וספורט  אינה מתחייבת לשבץ לצהרונים למאחרים ברישום.

פתיחת צהרון מותנית ברישום של מינימום  15 משתתפים בגני הילדים, 18 בבתי הספר .

לאחר קביעת השיבוץ  לצהרון תישלח להורים הודעה מטעם החברה לתרבות פנאי וספורט.

לתשומת לבכם, שיבוץ ילדי החינוך המיוחד לצהרונים יתבצע החל מיום ראשון, יב' באב תש"פ, 02.08.2020

 **רישום לצהרוני חינוך מיוחד**

בשנתיים האחרונות החברה שמחה להפעיל צהרונים גם בגני  החינוך המיוחד.

על מנת לתת מענה לצרכי הילדים , מספר המשתתפים המכסימלי בצהרונים אלו  עומד על 12 בלבד. הילדים בצהרון מגיעים מגן הבוקר בו פועל הצהרון או מצהרונים אחרים סמוכים ככל שניתן. במקרים מיוחדים בהם יש מקומות פנויים במסגרת, ובכפוף לאישור מפקחת משה"ח, ניתן לשלב ילדי חינוך מיוחד  גם בצהרונים רגילים. ( שימו לב כי העדיפות ברישום לצהרונים בגנים הרגילים ניתנת לילדי גן הבוקר בו מתקיים הצהרון)

ילדים אשר זכאים להסעות  מהגן לביתם, יוסעו מגן הבוקר לצהרון בהסעות אלו.  

על מנת להבטיח שיבוץ מתאים , הורים לילדים בחינוך המיוחד מתבקשים לרשום את הילד לקבוצה  הנקראת "צהרון חינוך מיוחד " . בסיום ועדות ההשמה , ולאחר שניתן יהיה לדעת באיזה גן בוקר משובצים כל הילדים, יתבצע השיבוץ לגנים השונים. במידה וההורה מעוניין לרשום את ילדו לצהרון של גן רגיל ולא לצהרון של החינוך המיוחד הוא מתבקש לשלוח במקביל מייל למזכירות המחלקה לגיל הרך ולהבהיר לאיזה צהרון מעדיף לרשום את ילדו .

לבירורים בנושא צהרונים ניתן לפנות לחברה לתרבות פנאי וספורטwww.tarbut-batyam.co.il    

לבירור בנושא צהרוני גנים יש לפנות למחלקה לגיל הרך בחברה טל: 073-2166138/41   פקס: 073-2166134   דוא"ל :  mazi@tarbut-batyam.co.il

\ ruti@tarbut-batyam.co.il

לבירור בנושא צהרוני ביה"ס יש לפנות למחלקה למרכזים קהילתיים טל: 03-5080025  שלוחה 219   או לכל אחד מהמרכזים הקהילתיים ברחבי העיר.


 

 

איתור חוגים ופעילויות
דלג על איתור חוגים ופעילויות

חיפוש חוגים ופעילויות


עבור לתוכן העמוד