רשימת חוגים לנוער וצעירים לשנת תשפ"א

אומנות ואומנות הבמה

 

 שם החוג  בהדרכת ימים    שעות  גילאים  מחיר  הערות
 אומנות הבישול נעמי בסיל    ד'  17:00-18:00   חובה - ג    155 ₪

כולל חומרים מותנה

במס' נרשמים

 דרמה ענבלולי  א'  17:00-18:00   א' ומעלה   150 ₪  פרטים במשרד
 גאגלינג   ענבלולי  א'  18:00-19:00   א' ומעלה   150 ₪  פרטים במשרד
 גומי קליי  דניאל  ה'  17:00-18:00  א' ומעלה  150 ₪

 תוספת חומרים 30 ₪.

  לחודש                                                

  

 חוגי מחול ותנועה

 

 שם החוג  בהדרכת ימים  שעות גילאים  מחיר   הערות
דאנסאיט
 
טל+ שגיא  ב + ה  18:15-19:00  א-ב  180 ₪  -
דאנסאיט
 
לינוי חבר+ טל דביר  ב + ה  17:30-18:15   ג- ד  180 ₪  -
דאנסאיט
 
טל+ אליאור  ב + ה   16:45-17:30   ה-ו-ז   180 ₪ -
דאנסאיט
 
שני מחלב+אליאור  ב + ד 

16:00-16:45

16:30-17:15 

ג'וניור  180 ₪  -
דאנסאיט
 
שני מחלב + לינוי חבר  ב + ה 

15:45-16:30

16:30-17:15 

נבחרת A 180 ₪ -
דאנסאיט שני מחלב  ב+ ה  17:15-18:00  צעירה B  180 ₪ -
דאנסאיט  שני מחלב  ה'  

18:00-18:45 

18:45-19:30 

בוגרת C  180 ₪  -
דאנסאיט  שני מחלב  ב + ה 

18:00-18:45

18:45-19:30 

ייצוגית D 180 ₪   -
דאנסאיט מודרני  טל דביר  ב'  19:30-20:30   C+D 125 ₪ -
דאנסאיט פיטנס  שגיא דרור    ה'   19:00-20:00   C +D  125 ₪  -
ליידי דאנסאיט   טל דביר  ב'  20:45-21:45   נשים  150 ₪  -
ריקודי סלונים  אלכסי ז'דנובסקי  א+ ד  17:30-18:15   גילאי 5-10 מתחילים  180 ₪ -
ריקודי סלונים  אלכסי ז'דנובסקי   א+ ד  18:15-19:15  גילאי 7-10 מתקדמים   200 ₪ -
ברייקדאנס  אשד אברהם   ג+ה 20:30  18+  50 ₪   
ברייקדאנס  אשד אברהם  א +ג  18:15-19:15   מכיתה ד'   - פרטים במשרד

 

מוסיקה ואמנויות הבמה    

 

 

 שם החוג  בהדרכת   ימים  שעות  גילאים  מחיר   הערות
אורגנית מרינה  ב+ ד 

16:30-17:15 

17:15-18:00 

מתקדמים

מתחילים

190 ₪  -
גיטרה  בני זהר   ה'   16:00-17:00  קבוצה א'  130 ₪ חייב גיטרה 
גיטרה  בני זהר  ה'  17:00-18:00   קבוצה ב'  130 ₪  חייב גיטרה 

 

  חוגי אומנויות לחימה  

 

 שם החוג בהדרכת ימים שעות גילאים
ג'ודו ליאור חגבי  ב,+ ה  16:45 -16:00 ג' ומעלה
ג'ודו  ליאור חגבי   ב,+ ה  17:45-18:30  א'- ב' 
קפוארה  אלגריה  א +ג  16:00-16:45   ד' ומעלה
קפוארה   אלגריה א +ג 16:45-17:30  א- ג
קרטה ווגר גרדשוב ג+ ה + ו

17:30-20:30

13:30-14:30

מתקדמים
קרטה  ווגר גרדשוב ג+ ה 17:30-20:30  מתחילים

 
חוגי טכנולוגיה ושפה
 

 

 שם החוג  בהדרכת  ימים  שעות    גילאים  מחיר    הערות
 רובוטיקה   שלומי פנסו  ב'  16:45-18:00   א -ומעלה  170 ₪  
 אלקטרוניקה  אתגר מדעים   ג'  17:45-18:45  א -ג  160 ₪ חומרים 250 ₪
 אנגלית  -  ה'  17:00-18:00   ג' ואילך  130 ₪  פרטים במשרד
  מדעים  -   ד'  17:00-18:00   א+ ב   130 ₪   פרטים במשרד
 מדעים  -  ד'  18:00-19:00   ג' ואילך    130 ₪   פרטים במשרד

 

חוגי ספורט

 

 שם החוג  בהדרכת  ימים   שעות     גילאים   מחיר
 כדורגל משה דיין  א+ ג 

16:00-16:45 

16:45-17:30

 א- ב

ג ואילך

 170 ₪
התעמלות  אומנותית  אולגה  ב+ ה 

16:00-17:00

15:00-16:00

 

ג' ואילך

א +ב
 ₪200
גלגיליות זוהר

 ב + ו
 

15:45-16:45

16:45-17:45

 גן +ב  170 ₪
כדורסל אלון  א+ד  17:45-18:30   א- ג  180 ₪
כדורסל אלון   א+ ד   18:30-19:15   ד ומעלה  180 ₪

 
קצ"ב וצהרונים
 
      
 שם החוג  בהדרכת  ימים  שעות  כיתות   מחיר   הערות  
 תנועת קצ"ב - קבוצת צעירי בת ים  מדצי"ם ורכצ"ים  שלישי

16:30-17:30

17:30-18:30

18:30-19:30

ג'-ד'-ה'-ו'  250 ₪ לכל השנה  בבית ספר נחשונים
 תנועת קצ"ב - קבוצת צעירי בת ים  מדצי"ם ורכצ"ים  שלישי 17:00-18:00

18:00-19:00

18:30-19:30  

ג'-ד'-ה'-ו'  250 ₪ לכל השנה  בבית ספר ירושלים  
 צהרון בתי ספר  צוות מדריכים  ראשון-חמישי  12:45-16:45   א' ב' ג'  635 ₪    בבית ספר נחשונים וראשונים
 צהרון גנים   צוות מדריכים  ראשון -חמישי   14:00-17:00   ילדי גן  -  גן אגם וגן כנרת
איתור חוגים ופעילויות
דלג על איתור חוגים ופעילויות

חיפוש חוגים ופעילויות


עבור לתוכן העמוד