את לא לבד

את לא לבד

#שבוע המאבק באלימות כלפי נשים

קרא עוד >
יהיה בסדר!

יהיה בסדר!

מגוון פעילויות לילדים ולמשפחה

קרא עוד >

שבוע המאבק באלימות כלפי נשים

שבוע המאבק באלימות כלפי נשים

תופעת האלימות נגד נשים היא העבירה הסמויה ביותר בעולם. נשים מוכות פיזית, נפשית, מינית, כלכלית וחברתית על ידי בני זוגן- ושומרות את קורבנותן בסוד, לעיתים גם מהקרובים להן ביותר. לכן עלינו כקהילה לקחת אחריות ולהגיד "את לא לבד!" זהו המסר העיקרי שאנחנו מבקשים להעביר השנה בשבוע למניעת האלימות כלפי נשים.

________________________________________________________________________

במסגרת השבוע יעברו תלמידי כל מערכת החינוך בעיר שיעור חינוך בנושא ותלמידי חטיבות וביניים והתיכונים יצפו בהצגות, ישתתפו בסדנאות והרצאות העוסקות במתן ידע ועידוד האחריות. 
כל תנועות וארגוני הנוער בעיר יעבירו לחניכיהם פעילויות, יקיימו טקס יזכור לנרצחות, יתגייסו ויתרמו לביגודיות של ויצו (כל ההכנסות יתרמו לנשים במקלטים ונערות בבתים החמים) ויצאו להפגנות הזדהות בהם יצהירו "את לא לבד!"

הורים לגילאי 0-18 מוזמנים להשתתף בהרצאות להורים בהובלת המרכז העירוני להדרכת הורים - ההרצאות עוסקות בהתפתחות מינית נורמטיבית מהינקות ועד הבגרות, סוגי אלימות והתפקיד ההורי בשיח ומניעה. הפעם נשמח גם לפגוש את האבות להרצאה "גבר גבר" אבל עכשיו אבא" ונבין את חשיבות האב להתפתחות הילד/נער ואת חשיבות השיח הרגשי בין אבא לילד על נושאים אלו.

________________________________________________________________________


אנו מזמינים אתכם להרצאות ללא עלות בזום (בהרשמה מראש).
מעבר לאתר ההרשמה >>


_______________________________________________________________


N10חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
עבור לתוכן העמוד